article3.jpg

СТН – столичні телевізійні новини

Інформаційно-аналітична програма, у випусках якої актуальні новини про життя столиці України та її мешканців.

Об'єктивне та оперативне інформування мешканців мегаполісу про події, які відбуваються у місті Києві. Завдання новин – донести «гарячу» та правдиву інформацію, розповісти як і чим живе велике місто. Детальні репортажі із місця подій. Коментарі посадовців, аналітика. А також корисна для кожного жителя мегаполісу інформація: де відкрився новий магазин, де проходять сільськогосподарські ярмарки, цікаві виставки, концерти. Максимально – про найважливіше, детально – про наболіле.

СТН, з одного боку регіональні новини, з іншого, - корисні, а головне – позитивні. А саме цього, останнім часом, бракує в новинному мовленні каналів.

В ефірі по буднях о 15.00, 17.00, 19.00, 21.00 та 23.00
Ведучі: Ростислав Сухачов, Олекса Кібкало

«СТН-Тижневик»

Підсумкова програма.

Це тиждень життя великого міста: його досягнення та прорахунки, перемоги і невдачі.

Саме із цієї програми наш глядач має можливість дізнатися, що зроблено столичною владою для покращення життя міста, які знакові події відбулися в столиці. Це своєрідний підсумок, всього найцікавішого за тиждень. Програма систематизує і розкладає по полицях потік найрізноманітнішої інформації, який лавиною падає на городян щодня.

В ефірі щосуботи о 21.00
Ведучі: Ростислав Сухачов, Олекса Кібкало

«СТН-спорт»

Інформаційна програма.

Найоперативніша інформація зі світу спорту – у випусках «СТН-спорт». Кожна цікава спортивна подія у столиці та за її межами перебуває у фокусі наших об’єктивів. Ми фіксуємо злети і падіння, рекорди і скандали. Те, від чого отримує задоволення вболівальник, завжди має місце у блоках наших новин. Переможна емоція і оптимізм об’єднують наших глядачів.

Ведучі: Руслан Свірін, Юрій Маслак

«СТН-Тижневик-спорт»

Інформаційна програма.

Це свіжий погляд на вічні цінності спорту! Автори сюжетів тижневика прагнуть виокремити найяскравіші події тижня, що минає, в Україні та столиці. Коментарі експертів, ексклюзивні інтерв’ю, цікаві гості у студії, оперативна інформація зі стадіонів України та Європи. «Тижневик-спорт» – протягом 20 хвилин насичує ефір не лише футбольною аналітикою.Ми шукаємо і знаходимо найцікавіше на блакитних доріжках, кортах, боксерському ринзі, хокейному і баскетбольному майданчиках, гімнастичних залах…

В ефірі: щонеділі о 21.00
Ведучі: Руслан Свірін 

ВІДЕО

Архів відео

Архів новин

Архив новостей